PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 277
ocen
7,1 10 1 11277
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Kocham

ocenił(a) serial na 10

Rety, jak ja kochałam ten serial !!! A rozpaczałam chyba jeszcze bardziej , kiedy zniknął z ekranu TV. Oile pamiętam, to chyba leciał na POLSACIE. Wie może ktoś, gdzie mogłabym obejrzeć sobie raz jeszcze wszystkie odcinki " NIKITY" i wrócić do tych wspaniałych chwil z NIKIT'ą i MICHAEL'em?
Będę bardzo wdzięczna ;)

Aga1_2_3

Przecież jest serial 1-5 sezonów online z lektorem , bez rejestracji , na stronie / Kinoman /
Jest też tam nowsza wersja Nikity z Maggie Q , również z lektorem.

ocenił(a) serial na 10
6058145

Pięknie ci dziękuję, jednak na tej stronce muszę wykupić konto VIP :(

Aga1_2_3

Zanim napisałem przedtem post to sprawdziłem i bez żadnego premium uruchomiłem film , kilka odcinków. Teraz po twoim wpisie znowu sprawdziłem i bez żadnej rejestracji i bez konta uruchomiłem film.. Widocznie robisz coś nie tak. Popróbuj różnych opcji a ci się uda.

ocenił(a) serial na 10
6058145

No to ja już nie wiem. Może wpadniesz do mnie na kawę i od razu włączysz ? :D
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 10
Aga1_2_3

biedna aga bez odpowiedzi zostala i co udalo sie? :)

ocenił(a) serial na 10
6058145

Dokładnie!:)

ocenił(a) serial na 9
Aga1_2_3

Poleciał, prawie, na jednym wdechu - 9/10 !!!

Szpila_1308

A co powiecie o tej wersji z 2010 roku z Maggie Q?

Aga1_2_3

Jeśli nadal szukasz tego serialu to można go obejrzeć na chomiczku

kicurek_kocurzasty

Ooo...dzięki Ci za info dobry człowieku :) Dobrze wiedzieć! Pamiętam ten świetny serial z TV i bardzo chętnie bym go sobie odświeżył po latach. Tak się składa, że akurat wczoraj oglądałem pierwowzór tego serialu, czyli film z 1990r. Moim skromnym zdaniem również był świetny. Sama odtwórczyni roli głównej także. No i rzecz jasna Jean "czyściciel" Reno:) Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones