Peta Wilson

Peta Gia Wilson

7,5
1 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peta Wilson

no właśnie szkoda gdyby Peeta dostawała role w jakiś ambitniejszych filmach napewno była by gwiazdą na miarę gwiazd z hollywoodu. Zagrała w kilku dobrych filamach ale to zamało. Kurde naprawde super z niej aktorka moim zdaniem nikt nie potrafi tak uzewnącznić granych uczuć jak ona.

atemia

wg. mnie czas 'swietnosci' Pety juz minal, mniej wiecej do czasow 'ligi' ktora byla kompletna klapa, potem bylo juz tyklo gorzej. Peta niestety brzydnieje na starosc, a takze jej umiejetnosci aktorskie maleja, moze to byc spowodowane brakiem wprawy, gdyz rol ma bardzo malo... Gdyby ktos ja wypatrzyl i wypromowal w czasach NIKITY teraz bylaby aktorka na miare Demi Moor czy Angeliny Jolie, niestety teraz jest juz za pozno...

niekochana

a wg. mnie: hehehe ;P
na "starosc"? 36 lat to jest starosc?
mnie osobiscie jej "brzydota" bardzo sie podoba, filmy z jej udzialem 2 - sadness of sex i mercy, a co do umiejetnosci aktorskich to uwazam, ze wcale nie zmalaly i w projektach w ktorych brala udzial wypada bardzo dobrze.

unnormal

hmmm no nie chodzi mi o to, ze na starosc w sensie ze jest juz stara babcia, tylko, ze sie powoli starzeje, jej twarz i cialo nie sa juz takie apetyczne jak za czasow nikity. Po prostu uwazam, ze czas jej nie sluzy. I prosze nie naskakiwac na mnie, jestem fanka nie worgiem :}

niekochana

alez ja nie naskakuje;P
oraz na zdjeciach z premiery supermana wygladala bardzo apetycznie jak na dojrzala mamusie:)

niekochana

Dokładnie gdyby była zauważona za czasów Nikity to zrobiła by niezłą karierę. Może i jej uroda przemija ale jej gra nadal jest dobra na tyle ile pozwalają jej role które dostaje – no nie są niestety zbyt dobre nie ma się co czarować. Może gdyby trafiła się rola na miarę Nikity to ooo… można pomarzyć :) Ale tak na marginesie to i tak Peta Rules

atemia

zostala zauwazona za czasow nikity i gdyby nie producenci tego cudnego serialu to moglibysmy ja ogladac miedzy innymi we wszystkich trzech czesciach "x-men'a". pozniej pojawil sie dzidzius i rola w "ja, szpieg" tez poszla sie ***** ze tak nieladnie powiem:)

unnormal

zapomnialem jeszcze dodac jako ciekawostke ze tym oto sposobem famke janssen dorobila sie 4 nowych pozycji w swojej filmografii:)

atemia

tak tak zgadzam sie z wami wszystkimi ludzie nic dodać nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones