PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=327039}

Złudne piękno

Beautiful
6,0 746
ocen
6,0 10 1 746
Złudne piękno
powrót do forum filmu Złudne piękno

Czy policjant (brat glownego chlopaka) byl jakos powiazany z tym swirem - zabojca? Czy byl on rzeczywiscie zabojca? (Wiarygodnosc gazety o mordercach byla poddawana w watpliwosc, niby pol-prawda, pol-legendy). Na koncu kobieta mowi, ze oni razem zabijali.... hmm? :))

ocenił(a) film na 7
Melody86

Policjant był ojcem głownego chłopaka (danny'ego). I on był powiązany z tym świrem z domu 46, bo ileś tam lat temu zabijali dzieci ( tak było mówione na końcu filmu). Ale nie wiem o co chodzi z Suzy, o tym co jej matka mówi że tamtej nocy była wykorzystywana.. Ale której nocy? Suzy chyba wymyśliła sobie, że ten świr ją porwał więc o co kaman?

ania2710

[SPOILER]Nikt nie był z nikim powiązany, z wyjątkiem chłopaka i jego ojca. Nikogo w tym domu nie zabito (oprócz tych dwojga co ich ten chłopak zastrzelił). A dziewczyna sama upozorowała porwanie. Tu chodziło o takie miejskie legendy, że kogoś tam porwano, zgwałcono, zabito, itp. Zresztą pod koniec jak matka tej Suzy zdaje relacje, to mówi, że słyszała o tych zbrodniach od ludzi, którzy byli blisko sprawy, itd. Moim zdaniem w filmie chodziło właśnie o pokazanie jak niebezpieczne mogą być plotki.

ocenił(a) film na 7
Undertaker_2

Undertaker_2 ma rację.
Też tak zrozumiałam ten film. SPOJLER Danny żył w swoim świecie, był odludkiem, który nie mając kontaktu z rówieśnikami wierzył w zasłyszane "legendy" i plotki.Poza tym ojciec nigdy nie chciał mu powiedzieć nic na temat jego matki, więc widząc bransoletkę na ręce Jeniffer, pomyślał ze to jego mama.
Miał chaos w głowie uwierzył w plotki,chcąc "ratować" Suzy zabił faceta,który był napiętnowany przez otoczenie, za to, że prawdop. kiedyś kogoś zgwałcił. Nieprzystosowany społecznie Danny stał się więc ofiarą plotek. Matka Suzy jak było widać na końcu, też była taką ofiarą, bo całe życie żyła w przekonaniu że tuż za rogiem czai się jakieś zło.

ocenił(a) film na 7
kakulka

"SPOILER" oczywiście miało być ;) <za krótki> ;)

kakulka

no ale ten facet od babki z okna chyba jednak byl swirem, ona sie go bala i w tym oknie sterczala caly czas jak ufo

Melody86

no wlasnie, cos w tym jest. dla czego ona sie gapila przez to okno i tak strasznie bala... dopiero czytajac wasze wypowiedzi mysle ze o to moglo chodzic w tym filmie. jak zabojcza moze byc plotka. strasznie dzwiny. ale dobry, trzyma w napieciu.

ocenił(a) film na 7
wiolka141

wiolka141 tak jak napisałam wcześniej: matka Suzy( kobieta stojąca w oknie) widocznie też była wychowana na plotkach , dlatego cały czas czekała na coś złego. Do tego jej mąż był fanatykiem tej gazety kryminalnej, więc ciągle w jej domu pewnie słyszało się o jakiś morderstwach i zabójstwach itp. Dlatego kobieta była przewrażliwiona na tym punkcie.

kakulka

ale to nie matka Suzy sterczala w oknie, tylko ta ciemnowlosa tajemnicza kobieta, ktora mieszkala z tym, jak podejrzewam, swirem - bardzo sie go bala.

ocenił(a) film na 7
Melody86

AAAAA:)
o to Ci chodzi:))
myślałam , że chodzi Ci o końcówkę filmu.
Bała się bo wiedziała,że męża denerwuje fakt, iż inni go obserwują.
Bo tak jak było powiedziane, był on kiedyś oskarżony o gwałt i społeczeństwo zaczęło go wytykać palcami, więc był przewrażliwiony na tym punkcie. i ta czarna kobieta( jak ją nazwałaś ufo ;))wiedząc, że jej mąż wpada we wściekłość, gdy widzi jak ktoś go obserwuje, sama się taka stała dziwna trochę. Pewnie i sama bała się złego humoru męża i jego wściekłości, i też nie chciała by inni ucierpieli przez jej trochę szalonego męża, dlatego tak stała i była trochę "inna". Mam nadzieję, że można coś zrozumieć z moich wywodów :))

ocenił(a) film na 7
kakulka

Uwaga (spoiler) według mnie mogła mordować matka Suzy - na to wskazują ostatnie dwa zdania , które wypowiedziała , we współpracy z samą córką (ten dziwny uśmiech na końcu u Suzy) zrzucając podejrzenia na dom 46 (były przestępca napiętnowany przez społeczeństwo). Do tego został wykorzystany zagubiony Danny (Suzy sprowokowała go do zabicia obu osób).
Ojciec Dannego popełnił samobójstwo , widząc śmierć żony , która , żyła z jego bratem (podobieństwo spore). Co wy na to ???

ocenił(a) film na 7
mp1977

goddamned... ;) a skąd przekonanie, że ten rzekomy świr to brat ojca Dannego??! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones