PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534804}

Malibu - atak rekinów

Malibu Shark Attack
2,7 1 962
oceny
2,7 10 1 1962
Malibu atak rekinów
powrót do forum filmu Malibu - atak rekinów

Nic dodać nic ująć, a aktorstwo ponadczasowe. Polecam każdemu szanującemu się
kinomaniakowi, pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) film na 1
filmowy_man

idealnie ujęte;)

ocenił(a) film na 1
filmowy_man

I te rekiny jak prawdziwe normalnie

ocenił(a) film na 1
jajko113

Te całe "Żuchwy" czy jak to niby-klasyczne cos sie nazywa nie dorastają mu do pięt..

jajko113

Jak na możliwości rekinów w tego typu filmach to te naprawdę były zwyczajne, nie latały, nie pełzały ani nie miały niezniszczalnej skóry xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

death by chainsaw - scenarzysta miał fantazję, nie ma co;
a scena pod koniec w samochodzie? już myślałem że nim odjadą...
wyśmienita parodia kina akcji, lepsze akcje to chyba tylko w grach FPS ongiś widywałem;
dla spragnionych podobnych iście wyszukanych atrakcji polecam remake filmu "Wzgórza mają oczy" - ten niezapomniany eyeshot

ocenił(a) film na 1
filmowy_man

Zgodzę się, piękny film. Ten dreszcz emocji poprzedzający atak rekina, wyglądającego tak naturalnie, że niemalże czułam jego szczęki zaciskające się na mym ciele... Nigdy tego nie zapomnę.
//////////////
Dodam jedynie, że to ich gigantyczne tsunami z tsunami nie miało kompletnie nic wspólnego... I to jedna z najbardziej rażących rzeczy jak dla mnie.

ArsMagica

No właśnie, to wielkie tsunami nie poradziło sobie z minidomkiem na plaży.

MarcoK

Bo to był domek magiczny... i chronił każdą zacną osobę, która znalazła się w jego wnętrzu xD

ocenił(a) film na 1
Balkis

No tak, całe Malibu spustoszone, a nasi bohaterowie cali i zdrowi (poza piękną panią z raną tak ogromną, że zagrażającą życiu... A na pewno urodzie.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones