PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30984}

Kosiarz umysłów 2: Ponad cyberprzestrzenią

Lawnmower Man 2: Beyond Cyberspace
3,8 1 634
oceny
3,8 10 1 1634
Kosiarz umysłów 2: Ponad cyberprzestrzenią
powrót do forum filmu Kosiarz umysłów 2: Ponad cyberprzestrzenią

Jak i nie najgorsza.. Film który można było zgrabnie kontynuować został tak tandetnie wymyślony że aż żal człowieka ogarnia.. Początek do granic możliwości naciągany: mimo iż z Joba zostaje popiół pod koniec I części tu nagle zostaje znaleziony okaleczony po wybuchu i ma sie świetnie.. Na tym dalej opiera się film.. Ciekawe co się stało z "Jezusem Cyberprzestrzeni' który wniknął do światowej sieci i kierował nią wedle woli, co oznajmiło rozdzwonienie telefonów.. Co za idiotyzm.. Naprawdę należy współczuć tym którzy wyłożyli na to pieniadze.. I reszcie która uznała że, są ludzie na tyle głupi żeby oglądać te naiwne brednie..

freeze84

zgadzam się, nie wytrzymałem nawet 30 minut ...

ocenił(a) film na 3
freeze84

Byli tacy ludzie :( Niżej podpisany nawet mając lat 12 wydał w wypożyczalni kasę na wypożyczenie vhs-a, a co najgorsze - podobało mu się wtedy, do czego dziś ze wstydem się przyznaje :( Na swoją obronę mam tylko to że miałem 12 lat, nie widziałem pierwszej części a film wypożyczyłem bo z tyłu pudełka miał fajne obrazki :P

ocenił(a) film na 2
rozkminator

O mamo, co ja pacze... Katem oka, bo katem oka ale wlasnie zakonczylem seans jednoczesnie pracujac. I juz wiem czemu nigdy 2ki nie tknalem... Moze gdybym sie cofnal do '96 to bym to przezyl, moze 11 latek by lyknal ten wytwor. Ale teraz, boli. Zrobili z tego raz, ze bzdure, dwa film dla dzieci i to nie PG13 a nizej, duh. Familijna szmira bez sensownego polaczenia z fajnym filmem :(

ciekawostki:

Director Farhad Mann found himself locked out of the editing room by the producers who wanted a film which would appeal more to their target demographic - teenage boys.

taaaa

Although the film was set in the future, the cast donated their old 80s computers for the set in order to save money in the budget.

a i tak stracili :D i dobrze, po kieszeni za to o! ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones